از پادکست در این شب‌ها

برخی از دوستان لطف کرده و از سرنوشت پادکست در این شب‌ها سوال کرده بودند.

مدت طولانی است که این پادکست به روز نمی‌شود. اما دلیل آن لغو این پاد کست نیست.

در این شب‌ها در قالب پادکست هنوز وجود دارد اما در حال خانه تکانی است.

بعد از آغاز به کار پروژه ویدیو کست در این شب‌ها، با توجه به اینکه در این ویدیو کست قرار بر این است که تازه‌ترین رویدادها را مرور کنیم و با توجه به حجم سنگینی از کار که هم در فرآیند نوشتن، اجرا و ویرایش ویدیو کست وجود دارد، ادامه پادکست به شیوه قبلی علاوه بر اینکه احتمال کاهش کیفیت را جدی می‌کرد که ممکن بود در مواردی با تکرار موضوع و تشابه آن با ویدیو کست مواجه شود.

به همین دلیل به همراه تهیه‌کنندگان دیگر این پادکست، پیام صادری و نسرین قاسمی، در حال قالب بندی دوباره پادکست هستیم که از این دو نگرانی رها شود.

به همین دلیل تا چند هفته دیگر نیز انتشار پادکست متوقف است و بعد از آن با ساختار و شیوه تازه‌ای انتشار آن را که اجازه بدهید فصل دوم پادکست بنامیم آغاز می‌شود.

درمورد جزییات این تغییرات در آینده خواهم نوشت اما فعلا این نکته را می‌توانم بگویم که سری جدید پادکست دراین شب‌ها در قالب سریالی و با تمرکز هر فصل بر یک موضوع خواهد بود. از ویرایش دقیق تر و بهتر وتنوع بالاتری برخوردار است و سعی می‌کند همپوشانی با ویدیو کست نداشته باشد.

لطفا این تاخیر را بر من ببخشید و لطفا هنگام بازگشت در این شب ها آن را همراهی کنید.

تا آن زمان می‌توانید به صورت هفتگی ویدیو کست در این شب ها را که با مرور مهم ترین اتفاقات دنیای علم و همچنین معرفی سریال ها و فیلم های علمی تخیلی منتشر می شود را در یوتیوب، اینستاگرام، آپارات یا تلگرام دنبال کنید.

دیدگاه‌ها

  1. سلام آقای ناظمی ممنون از این همه تلاش و محبت شما در تهیه پادکستها و کلا تمامی مطالب آموزنده سایتتان ممکنه بفرمائید از شب چهاردهم تا شانزدهم چرا در سایت نیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.